شركت توليدي قطعه كاران در سال 1362 در منطقه صنعتي اشترجان ( اصفهان – ايران ) و در فضايي به مساحت 000/14 متر مربع تاسيس و راه اندازي گرديد .
 


 

اين شركت ابتدا در زمينه ساخت قطعات مورد نياز كارخانجات مختلفي نظير فولاد – سيمان و ماشين آلات سنگين همكاري نمود .

 در سال 1374 فعاليت خود را در زمينه ساخت قطعات فلزي خودرو آغاز نمود كه در سال 1378 موفق به دريافت گريد A از شركت ساپكو گرديد .
 در همين راستا شركت قطعه كاران موفق به دريافت گواهينامه هاي :

-  سيستم مديريت كيفيت بر مبناي ISO 9002 از شركت IMQ    ایتالیا   ISO/TS 16949:2002  از شركت DQS آلمان گردید و از آن زمان تاکنون موفق به تمدید اعتبار این گواهینامه شده است . اخرین مدرک ISO TS 16949 : 2009  از شرکت  IMQ ایتالیا  مربوط به 24/02/2009 میلادی (04/12/1388  شمسی ) میباشد که تا 3 سال از تاریخ صدور اعتبار دارد .

– تجديد گواهينامه گريد A شركت ساپكو در سال 1385 و حفظ گرید ساپکو از آن زمان تاکنون شده است  ودر حال حاضر گرید شرکت با توجه به ارزیابی انجام شده در سال 1389 برابر B      اعلام شده است و  اخذ گرید  A  ساپکو طیق الزامات جدید ساپکو در دستور کار قرار دارد .

-        گواهینامه  Q631000  از شركت AFAQ فرانسه جهت توليد قطعات ايمني پژو

-        گواهینامه تائید تولید قطعات ایمنی از شرکت ایتراک

-        گواهینامه تائیدیه اداره استاندارد ایران

 دامنه اصلي فعاليت شركت در حال حاضر توليد انواع قطعات خودرو مي باشد كه در اين زمينه توانسته قطعات مختلفي را در تيراژهاي ميليوني به شركت هاي معتبري همچون ايران خودرو ارسال و در اين ميان با  حفظ كيفيت روزافزون قطعات خود توانسته نظر مشتريان را بيش از بيش جلب نمايد .

شركت قطعه كاران بر تكيه بر پرسنل متخصص ، موفق به حفظ كيفيت قطعات توليدي خود در تيراژهاي بالا گشته و با توجه به ارائه قيمتهاي قابل رقابت با توليد كنندگان داخلي و خارجي توانسته نام خود را در ميان توليد كنندگان استاندارد قطعات فلزي خودرو حفظ نمايد .

تجهيزات و سخت افزارهاي حرفه اي مجموعه و نيز امكانات آزمايشگاهي حرفه اي شركت قطعه كاران دليلي بر ادعاي توليد با كيفيت قطعات در اين شركت مي باشد .